Lyrical Son – Hey Hey HeySlide thumbnail
Era Istrefi - BonbonSlide thumbnail
BimbimaSlide thumbnail
Mc Kresha – EraSlide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
­

NEC – Veq llaf

NEC ka lansuar videoklipin “VEQ LLAF”, ku tekstin dhe miksimin e ka kryer vet reperi, (more…)

Lyrical Son – Hey Hey Hey

Lyrical Son ashtu siç kishe paralajmeruar ka publikuar videoklipin me te ri “HEY HEY HEY”, (more…)

Era Istrefi – Bonbon

Era Istrefi publikon video klikpin me tri “Bonbon”. Muzika esht producuar nga BigBang, kurse video esht realizuar nga ENTERMEDIA. (more…)

BimBimma – Bang Bang ft. Strike

BimBimma publikon video t’ri t’kanges Bang Bang e cila esht bashkpunim me vet producentin Strike.

(more…)

MC Kresha – Era

Mc Kresha publikon videoklipin me tri “Era”. Producuar nga Strike beatz, degjohet sample i kanges Era nga rock bandi Gjurmet. Video esht realizu nga kopmania PINKMOON CREATIVE.

(more…)

Ledri Vula – SRMN

Ledri Vula publikon video klipin e kanges “Sun Rrin me Neve” ku mysafir ne video klip jon edhe artist tjer Shqiptar. Muzika esht producuar nga Big Bang, kurse video esht realizuar nga Entermedia. (more…)

Lyrical Son – Shush

Lyrical Son se fundi ka lansuar audion e kenges “SHUSH”, muzika eshte producuar nga K-MASTER. Gjithashtu vet kengtari ka konfirmuar se eshte duke punuar ne muziken e re qe do lansohet (more…)

Gjiko ft. MC Kresha – Edhe Tri

Pas nje pauze te gjate Mc Kresha rikthehet ne bashkpunim me reperin GJIKO, “Edhe Tri”. (more…)

Load More Posts
Load More Posts