video
video

Barooti – Nuk e di

video

Mozzik – Me hile

video

Gent Fatali – eX

video

Dhurata Dora & Dj Geek – AYO

Dhurata Dora rikthehet në bashkëpunim me DJGEEK "AYO"
video

Genc Prelvukaj feat Lyrical Son – A tmerr malli

Genc Prelvukaj dhe Festim Arifi sjellin projektin më të ri "A TMERR MALLI" muzika është producuar nga Genci.
video

Butrint Imeri – Veç për mu

Butrint Imeri vjen me "Veç për mu"
video

2TON – Prej asaj nate

Pas suksesit të "DIQKA TJETER" rikthehet përsëri me një solo projekt është fjala për "PREJ ASAJ NATE", muzika dhe instrumentali është punuar nga Cruel P Beats, tekstin e ka...

Shqip

English

video

Bebe Rexha – I Got You

video

MOLA1 – Knock Knock

video

G4shi – Dubai

Mixtape

Pllug Bois, Buta – Too Much

Kanga e trete prej kasetes Pune Skuadre. Bashkpunim i dyshes Singi & Chuck (Pllug Bois) edhe Butes.
video

Bomba – Mind Diving (MixTape)