Lyrical Son – Hey Hey Hey

894

Lyrical Son ashtu siç kishe paralajmeruar ka publikuar videoklipin me te ri “HEY HEY HEY”, ku tekstin dhe muziken e ka bere vete reperi, kurse miksimi eshte bere nga BIGBANG, REDBOX.

SHARE
Previous articleEra Istrefi – Bonbon
Next articleNEC – Veq llaf