Don Phenom – Melhem

1165

Phenom ka pulikuar projektin e ri “Melhem” si audio, artisti është duke shijuar majen e suksesit. Ai ka paralajmëruar që së shpejti do sjell videoklipin e ri “WE DIFFERENT” në këtë muaj, dhe një videoklip në janar të 2017-të, dhe njokohësisht ka treguar se do të ketë dhe bashkpunim me reperin  e njohur Unikkatil, dhe shume rep-artista tjerë.