2po2 ft. Capital T – Kujt pi kallxon

1043

2po2 dhe Capital T kanë publikuar projektin e ri “KUJT PI KALLXON” Music – B.O Beatz & Ditty Beatz, Text 2po2 & Capital T, Mix & Mastered Mixey Authentic Entertainment,  Video By Max Production.