Capital T – Kujna Pi Han

613

Winter is Here, projekti i fundit nga Capital T ka dal n’platformat digjitale (iTunes, Amazon, Google Music, Spotify etc) dhe tregun Kosovar. Projekti esht Mixtape me 15 kang, ku musafir jon: 2PO2, Lyrical Son, Mc Kresha, Vig Poppa, Don Phenom, Vinz & Granit Derguti.

Per ta nis vitin 2018, Capital T postoj kangen “KUJNA PI HAN” ne YouTube.

Degjone me posht.

 

Per me shum rreth projektit t’fundit nga Capital T, mundeni me degju/ble me posht:

Capital T – Winter Is Here