Dj Dagz & Dj PM feat. Genc Prelvukaj – Unstoppable

443

Genc Prelvukaj ka sjell një tjetër bashkpunim me DJ DAGZ dhe DJ PM,ku njëkohësisht DJ DAGZ është dj official i reperit. Producimin dhe tekstin nga vetë reperi, kurse video ështe realizuar nga vetë kompania e reperit Black Fish Entertainment.