Agon Amiga – Pi du krejt

473

Pas sukseseve që pati në projektet PRONTO, dhe SHIH TI KISHE, Agon Amiga nuk u ndal, ai solli një tjetër projekt PI DU KREJT, që pretendon të jetë hit, diqka që vlen të ceket është së fundi i gjith grupi BABASTARS duken të jenë më aktiv.

Marshall Jungle qëndron mbas producimit, muzika Pluto, tekstin e ka shkruar vet reperi kurse për videon është përkujdesur High End Entertainment.

 

Për më shumë ndiqeni videon: