Noizy – Gjuha e kampionit

491

GJUHA E KAMPIONIT është projketi më i ri nga NOIZY që e ka shoqëruar me videoklip, pas disa hiteve që pati vitin e kaluar si 100KILE, MIDIS TIRANE, BORA, AK47 si dhe projektin më të pritur nga fansat DJE & SOT në bashkëpunim me Ledri Vula, edhe kjo këngë, Noizy pretendon të jetë hit.

Tekstin e këngës e ka shkurar vetë reperi, producimin Bledon Krasniqi kurse për videoklipin është përkujdesur si edhe herave tjera ELMINOFILMS, që tash e disa vite është përkujdesur për videot e reperit.

Por, duket se reperi ashtu si vitin e kaluar edhe këtë vitë synon që të jetë ndër më të mirët e skenës.

Për më tepër shikoni videon më posht: