Arday ft. Nasty D – Tripi

968

Tripi është projekti më i ri nga ARDAY dhe NASTY D që është remake nga Farruko, Bad Bunny, Rvssian – Krippy Kush Të cilët artistët janë pjesë e BlackFish Entertainment, Arday para disa muajve solli projektin A VJEN, po ashtu edhe NASTY D që solli MAS TEJE, MAS MEJE, të dy premtojnë të jenë në majet e top-listave Shqipëtare.

BlackFish është një ndër kompanit me më së shumti rep-artista të rinjë, po ashtu tash e disa kohë videoklipet janë duke i kryer vetë kompania në krye me GENC PRELVUKAJ.

 

Për më tepër shikoni videon më posht: