Gent Fatali me këngë të re gjatë javës së ardhshme

606

SA JENA T’RI është emri i projektit që do lansohet të mërkurën me 24janar në ora 18:00, ndyshe nga projektet e fundit reperi ka vendosur që kjo këngë të jetë e zhandrit hip-hop trap. Disa nga projektet e fundit të reperit RAKIA, eX, BALERINA, FISHEKZJARRE si dhe një ndër projektet më të pëlqyera nga publiku NA E DINA në bashkpunim me Samantën që ka marr 32milion klikime.

Gjirmet e klipit janë kryer në Brezovicë nga Max Production, për muzikën është përkujdesur APOLLO, kurse tekstin e ka shkurar vet reperi.

Për më tepër shikoni videon më posht: