Capital T – I Pakapshem

1212

Capital T publikon këngën e dhjetë nga mixtape WINTER IS HERE “I PAKAPSHEM”. Reperi shihet që është mjaftë aktiv edhe këtë vitë dhe synon të jetë ndër më të mirët.

 

Tekstin e ka shkurar vetë reperi, muzikën THAIBEATS, kurse për animoji video është përkujdesur Elena Kelmendi, BoulevardFilms dhe vetë reperi.

Për më tepër shikoni videon më posht: