Fero – Gang Gang

711

Fero lanson projektin GANG GANG një ndër më të përfolurit gjatë muajve të fundit, reperi pati shumë suksese edhe me projektet BAKSHISH dhe A PE DIN QYSH ku dhe kishte dissa ndaj reperave të tjerë.

Edhe pse i ri në mosh reperi është duke ndez publikun Shqipëtar me performancat e ti në clube të ndryshme.

Tash e disa vite Fero është nën menagjimin e labelit ON RECORDS, label nga i cili para disa ditëve jepin dorëheqje dy vëllëzirt GETINJO dhe MOZZIK. GANG GANG për 24orë ka kapur shifrën 1milion klikime.

Edhe këtë her për producimin është përkujdesur Zapp dhe Chriss, tekstin e ka shkruar vetë reperi për videoklipin është përkujdesur FILMNATION.

Reperi nuk ka ndërmend të ndalet ai ka paralajmruar edhe një tjetër projekte muzikore emrin e të cilit e ka bër të ditur vetë reperi ALLE$ BABA se për çfarë bëhet fjal mbetët te shihet.

Për më tepër shikoni videon më posht: