NiiL B ft Jetmir – 0%

403

Pas SILENCE, NiiL B vjen në bashkpunim me repartistin JETMIR me projektin 0% tekstin e kan shkruar vetë repët, producimin e ka bërë Flow Music kurse për videoklipin është përkujdesur SeventySeven 77. Këtë vitë reperi do sjell dhe shumë projekte tjera muzikore.

Për më tepër shikoni videon më posht: