S4MM X BUTA – Cash In/Out

602

2 rep-artistët më të përfolur kohëve të fundit bashkojn forcat e tyre për të sjell projektin CASH IN/OUT, S4MM dhe BUTA. Reperi nga Tetova që tash e disa kohë nihet për publikun Shqipëtar S4MM nuk ka të ndalur dhe është duke e dëshmuar se meriton një vend në estradën Shqipëtare.

KOMEDI është emri i projekit që lansoi para disa ditëve S4MM në bashkpunim me reperin KIDDA, të gjitha këngët e publikuara mbas projektit MEDELINA kanë kapur shifrën mbi 1milion klikime.

Tekstin e kanë shkruar vetë reperët, producimi Don Gima, kurse për videon është përkujdesur SiOne Production dhe Elmo Creative.

 

Për më tepër shikoni videon më posht:

SHARE
Previous articleFero – Gang Gang
Next articleELINEL – Funeral