Ledri Vula me projekt të ri

1485

Një ndër reperat më të përfolur në skenën muzikore Ledri Vula ka paralajmruar me një foto që së shpejti do ketë një kengë të re.

Ai në instagramin e ti ka postuar një foto me mbi shkrimin I VOGËL se a do të jetë emri i projektit të ri ky mbetet të shihet.

Siç e dimë Ledri këtë vitë do sjell albumin e tijë të parë si reper solo, ku do ketë shumë bashkpunime me repera Shqipëtar dhe të huaj.