VZ x MILOT x BUJA – LIT SI QIRI

1886

LIT SI QITI është projekti i ri nga VZ MILOT dhe BUJA, ky është projekti i dytë nga tre reperët pas 100% që ishte pjesë e mixtape RR.RR.RR nga BUJA. 

MALLËNGJIMI është projekti i fundit nga VZ i shoqëruar me videoklip të cilin e realizoi vetë reperi, gjithashtu Enis Mulaku (VZ) që tashmë e disa kohë ka studion e ti VIZIONIEM në NEW JERSEY.

Pak ditë më parë MILOT-i ishte mysafir në projektin e Sadik Gjokaj KOBRA SERI, si duket labeli The Bloody Alboz do jenë mjaftë aktiv këtë vitë, ku do ketë shumë risi të reja.

Tekstin e kanë shkruar vetë reperët, për muzikën dhe producimin është përkujdesur VZ.

 

Për më tepër shikoni videon më posht:

SHARE
Previous articleButa – Fakt
Next articleNEC x AAA95 – SPE DU QAT B