video

Capital T – Kujna Pi Han

Winter is Here, projekti i fundit nga Capital T ka dal n'platformat digjitale (iTunes, Amazon, Google Music, Spotify etc) dhe tregun Kosovar. Projekti esht Mixtape me...

Social Media

20,888FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit