Së shpejti projekti i shumë përfolur nga BIMBIMMA “7/IV” (DEDIKIM)

Së fundmi, BimBimma ka zbuluar se është në përgatitje të projektit më të veçantë të karrierës së tij.Shumë shpejt ai do të publikojë baladën...

KUJT PI KALLXON thonë dajë e nip

Besnik Canolli (2po2) dhe Trim Ademi (Capital T) dajë dhe nip bashkojnë forcat përsëri për projektin e ri “KUJT PI KALLXON” me datën 17DHJETOR....

Bim Bimma paralajmëron albumin e ri “RRAJT”

Bim Bimma në një intervis tregon se në verë të viti të ardhshëm do të publikoj albumin e ri "BIMA" i cili ka 30...

Capital T me dy kang ne Dhjetor

Capital T pas suksesit te projektit "LEJLA", ai do te rikthehet fuqishem me dy kang ne Dhjetor te këtij viti. Kanga e par do...

Social Media

20,768FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit