KUJT PI KALLXON thonë dajë e nip

Besnik Canolli (2po2) dhe Trim Ademi (Capital T) dajë dhe nip bashkojnë forcat përsëri për projektin e ri “KUJT PI KALLXON” me datën 17DHJETOR....

Ledri Vula me projekt të ri

Një ndër reperat më të përfolur në skenën muzikore Ledri Vula ka paralajmruar me një foto që së shpejti do ketë një kengë të re. Ai...

Gent Fatali me këngë të re gjatë javës së ardhshme

SA JENA T'RI është emri i projektit që do lansohet të mërkurën me 24janar në ora 18:00, ndyshe nga projektet e fundit reperi ka...

Së shpejti projekti i shumë përfolur nga BIMBIMMA “7/IV” (DEDIKIM)

Së fundmi, BimBimma ka zbuluar se është në përgatitje të projektit më të veçantë të karrierës së tij.Shumë shpejt ai do të publikojë baladën...

Social Media

20,768FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit