Unittick Ft. D.u.d.A. – LDN2GL

Pas një pauze të shkurtë reperi nga Gjilani DUDA rikthehet në bashkëpunim me reperin nga Londra UNITTICK me projketin LDN2GL (London 2 Gilan). Duda...

Capital T – YOKO ONO (ft. Granit Derguti)

Pas shumë sukseseve që pati në vitin 2017 Trim Ademi i njohur si CapitalT vitin 2018 e filloi mjaft aktiv ku me 1 janar...

NiiL B – Silence

Niil B sjell projektin e ri SILENCE, tekstin e ka shkruar vetë reperi, producimin e ka bërë Flow Music kurse për videoklipin është përkujdesur...

Dj Dagz & Dj PM feat. Genc Prelvukaj – Unstoppable

Genc Prelvukaj ka sjell një tjetër bashkpunim me DJ DAGZ dhe DJ PM,ku njëkohësisht DJ DAGZ është dj official i reperit. Producimin dhe tekstin...

BeTru x MR.PM x PureV x Mottz – Loja Ndryshoj

Reperat shqipëtar nga Amerika janë bashkuar për të sjell një tjetër projekt, regjia e klipit është kryer nga Remy Ucar, kurse për videon është përkujdesur "HyphenMedia". Ky...

Lorik – Me 2 Telefona

Lorik publikon kangen "Me 2 Telefona". Muzika esht producuar nga ESMUSIC (Egzon Surkishi), derisa video esht realizu nga Dren Shala. Shiqojeni me posht, edhe mos...

Capital T – Kujna Pi Han

Winter is Here, projekti i fundit nga Capital T ka dal n'platformat digjitale (iTunes, Amazon, Google Music, Spotify etc) dhe tregun Kosovar. Projekti esht Mixtape me...

Ledri Vula – 1 Janari

Ledri Vula publikon nje suprizë per fansat e Hip-Hopit ne minutat e fundit te vitit 2017. Kanga thirret 1 Janari qe percjellet me videospot. https://youtu.be/S_9ywAF3OxQ

Gjiko ft. Lumi B, Ledri Vula – Shtrejt

Gjiko sjell edhe 1 video clip, ksaj radhe me Lumi B & Ledri Vula. #Shtrejt https://www.youtube.com/watch?v=sH8L4i_CP7U
video

Noizy – Bora

Noizy sjell videon me radh "BORA".

Social Media

614FansLike
2,161FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit