video

2po2 ft. Ermal Fejzullahu – Palaco

Music, Mix & Mastered By Mixey Authentic Entertainment Text: 2po2 Video: Max Production
video

Mozzik – Donald Trump

Mozzik - Donal trump producuar nga ZzapnChriss
video

Pllug Bois, Buta – Too Much

Kanga e trete prej kasetes Pune Skuadre. Bashkpunim i dyshes Singi & Chuck (Pllug Bois) edhe Butes.

VEYSEL & MOZZIK – TI AMO

TI AMO është emri i projektit të ri nga Veysel në bashkëpunim me Mozzik ky i fundit që tashmë e disa ditë nuk është...

F Tim – EPISODA

F Tim rikthehet pas një pauze të gjatë me projektin EPISODA artisti ka vendosur ta sjell me videoklip, F Tim është antar i labelit TBA The Bloody...

LEDRI VULA – I VOGEL

I VOGEL është emri i projektit të ri nga Ledri Vula, ky projekt është paralajmruar ditë më parë, teksti përshkruan jetën e reperit ndër vite dhe...
video

Dhurata Dora – Vec Ty

video

Getinjo – Helem

video

D.M.K. ft. DMC a.k.a. BABLOKI — Individual

Ribashkohen përsëri dyshja Erjon Hajnaj(D.M.K) dhe Ardit Sokoli(DMC) që të sjellin projektin e tyre "INDIVIDUAL"

Social Media

21,212FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit