S4MM X BUTA – Cash In/Out

2 rep-artistët më të përfolur kohëve të fundit bashkojn forcat e tyre për të sjell projektin CASH IN/OUT, S4MM dhe BUTA. Reperi nga Tetova...
video

Kobra – Shah

Sadik Gjokaj "Kobra" pas albumit "RRUGES", rikthehet solo me "Shah".

Unittick Ft. D.u.d.A. – LDN2GL

Pas një pauze të shkurtë reperi nga Gjilani DUDA rikthehet në bashkëpunim me reperin nga Londra UNITTICK me projketin LDN2GL (London 2 Gilan). Duda...
video

Getinjo – Helem

video

Kida ft. Xhensila – Uh Baby

Kida ft. Xhensila - Uh Baby

2TON – 100 T’MIRA

100 T'MIRA është projekti i ri na 2TON, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip, muaj më parë artisti solli 2 projekte MERCEDES-BMW dhe MA KA THY në...

Agon Amiga – Pi du krejt

Pas sukseseve që pati në projektet PRONTO, dhe SHIH TI KISHE, Agon Amiga nuk u ndal, ai solli një tjetër projekt PI DU KREJT,...
video

Buta x Dardan – Tango & Cash

Buta sjell bashkpunimin me Dardan, Tango & Cash.  

Capital T me dy kang ne Dhjetor

Capital T pas suksesit te projektit "LEJLA", ai do te rikthehet fuqishem me dy kang ne Dhjetor te këtij viti. Kanga e par do...
video

Capital T – 100

Trim Ademi "Capital T" pas projektit të suksesshëm "LEJLA" rikthehet solo me "100" ku tekstin e ka shkruar vetë këngëtari, muzika është punuar nga Granit Derguti dhe...

Social Media

21,457FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit