video

Mr. PM – Sje Normal

Artist: Mr. PM Song: Sje Normal Text: DREN "Gawd Producer" Music: SANZARU Produced by: DREN "Gawd Producer" Video by: VSM Record Label: Blloku Par Entertainment
video

Samanta – Si Ai

video

2po2 – HIPOKRIT (feat. Elinel)

Vjen edhe bashkëpunimi i parë mes rep-artistave Besnik Canolli "2po2" dhe Granit Bajraktari "Elinel", muzika e këngës është punuar nga Mixey dhe Granit Derguti nga AuthenticEnt,...
video

BimBimma – Shqipet Nalt’

Beat: Nine2Music Mic/Rec: Faton Dolaku Video: byUsForUs Produced: itsbimz P.I.N.T. 2016 Stand up, mirëmrama mirë se vini 1,2 test, n'mikrofon Bim Bimmi Reperat me mu s'kanë kurrfarë krahasimi Se jon veç...

Social Media

20,888FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit