Noizy – Gjuha e kampionit

GJUHA E KAMPIONIT është projketi më i ri nga NOIZY që e ka shoqëruar me videoklip, pas disa hiteve që pati vitin e kaluar...

Dj Dagz & Dj PM feat. Genc Prelvukaj – Unstoppable

Genc Prelvukaj ka sjell një tjetër bashkpunim me DJ DAGZ dhe DJ PM,ku njëkohësisht DJ DAGZ është dj official i reperit. Producimin dhe tekstin...
video

Buta x Dardan – Tango & Cash

Buta sjell bashkpunimin me Dardan, Tango & Cash.  

ELINEL – Funeral

Pas SA JENA T'RI FUNERAL është emri i projektit të ri nga ELINEL, i e cila që nga emri i këngës kuptohet që është shumë më ndryshe....

BeTru x MR.PM x PureV x Mottz – Loja Ndryshoj

Reperat shqipëtar nga Amerika janë bashkuar për të sjell një tjetër projekt, regjia e klipit është kryer nga Remy Ucar, kurse për videon është përkujdesur "HyphenMedia". Ky...

Agon Amiga – Pi du krejt

Pas sukseseve që pati në projektet PRONTO, dhe SHIH TI KISHE, Agon Amiga nuk u ndal, ai solli një tjetër projekt PI DU KREJT,...
video

Lumi B – Kele

Lumi B sjell videon, KELE producuar nga Big Bang (REDBOX Entertainment).  

Genc Prelvukaj – Dimër

DIMËR është emri i projektit nga Genc Prelvukaj, kënga është shkruar dhe komponuar nga vetë artisti, ndërsa është masterizuar nga Bergin Demaj. Videoklipi ështe gjiruar në Plavës,...

NiiL B ft Jetmir – 0%

Pas SILENCE, NiiL B vjen në bashkpunim me repartistin JETMIR me projektin 0% tekstin e kan shkruar vetë repët, producimin e ka bërë Flow Music...

Social Media

21,189FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit