video

Kobra – Shah

Sadik Gjokaj "Kobra" pas albumit "RRUGES", rikthehet solo me "Shah".
video

BimBimma – 7Prill

NEC x AAA95 – SPE DU QAT B

Ashtu siç ju kemi premtuar që NEC do sjell 8 single të njëpasnjëshme, ashtu është duke ndodhur SPE DU QAT B është projekti i  katërt që ka...
video

Lumi B – Kele

Lumi B sjell videon, KELE producuar nga Big Bang (REDBOX Entertainment).  
video

BLAKE – Real

BeTru x MR.PM x PureV x Mottz – Loja Ndryshoj

Reperat shqipëtar nga Amerika janë bashkuar për të sjell një tjetër projekt, regjia e klipit është kryer nga Remy Ucar, kurse për videon është përkujdesur "HyphenMedia". Ky...

Fero – Gang Gang

Fero lanson projektin GANG GANG një ndër më të përfolurit gjatë muajve të fundit, reperi pati shumë suksese edhe me projektet BAKSHISH dhe A PE DIN QYSH...

Social Media

20,888FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit