video
video

Getinjo – Helem

NiiL B ft Jetmir – 0%

Pas SILENCE, NiiL B vjen në bashkpunim me repartistin JETMIR me projektin 0% tekstin e kan shkruar vetë repët, producimin e ka bërë Flow Music...
video

Blunt & Real – Shota

Dyshja Blunt & Real nuk kanë të ndalur sjellin projektin e dytë mbrenda një muaji, këngamban emrin SHOTA ku dëgjohet "Vallja e Rugoves".Videoklipi është...
video

Gent Fatali – eX

video

2po2 ft. Ermal Fejzullahu – Palaco

Music, Mix & Mastered By Mixey Authentic Entertainment Text: 2po2 Video: Max Production
video

Lumi B – Kele

Lumi B sjell videon, KELE producuar nga Big Bang (REDBOX Entertainment).  
video

Getinjo – Njeri ft. Nikka

LEDRI VULA – I VOGEL

I VOGEL është emri i projektit të ri nga Ledri Vula, ky projekt është paralajmruar ditë më parë, teksti përshkruan jetën e reperit ndër vite dhe...

Bim Bimma paralajmëron albumin e ri “RRAJT”

Bim Bimma në një intervis tregon se në verë të viti të ardhshëm do të publikoj albumin e ri "BIMA" i cili ka 30...

NEC – KVDRI VE$ELI

Edonis Kastrati i njohur si NEC riktheht në skenën muzikore pas një pazue të gjatë, KVDRI VE$ELI është emri i projektit të ri, disa...

Social Media

21,189FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit