BENNVS feat. RETNO – JAJA

Si duket rap-i në Tetovë është duke u rikthyer aty ku duhet të jetë, pas disa rap-artistave që kanë pasur sukses në këto vitet...

Capital T – Infinit

Infinit është emri i audios së këngës së 6 nga mixtape WINTER IS HERE, ashtu si vitin e kaluar edhe këtë vitë reperi e...

2TON – 100 T’MIRA

100 T'MIRA është projekti i ri na 2TON, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip, muaj më parë artisti solli 2 projekte MERCEDES-BMW dhe MA KA THY në...
video

Ghetto Geasy – Berlusconi

    Ghetto Geasy ka publikuar projektin e ri "Berlusconi"

Barooti – Nuk e di

video

Butrint Imeri – Veç për mu

Butrint Imeri vjen me "Veç për mu"
video

NEC – NATEN VONE

video

Kobra – Shah

Sadik Gjokaj "Kobra" pas albumit "RRUGES", rikthehet solo me "Shah".
video

Dhurata Dora & Dj Geek – AYO

Dhurata Dora rikthehet në bashkëpunim me DJGEEK "AYO"

Social Media

21,189FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit