BENNVS feat. RETNO – JAJA

Si duket rap-i në Tetovë është duke u rikthyer aty ku duhet të jetë, pas disa rap-artistave që kanë pasur sukses në këto vitet...
video

BimBimma – Shqipet Nalt’

Beat: Nine2Music Mic/Rec: Faton Dolaku Video: byUsForUs Produced: itsbimz P.I.N.T. 2016 Stand up, mirëmrama mirë se vini 1,2 test, n'mikrofon Bim Bimmi Reperat me mu s'kanë kurrfarë krahasimi Se jon veç...
video

Noizy – A te kujtohet

Noizy ka publikuar projektin e ri "A te kujtohet"
video

Getinjo – Njeri ft. Nikka

video

Mr. PM – Sje Normal

Artist: Mr. PM Song: Sje Normal Text: DREN "Gawd Producer" Music: SANZARU Produced by: DREN "Gawd Producer" Video by: VSM Record Label: Blloku Par Entertainment
video

Mozzik – Cocaina

Gent Fatali – Sa jena t’ri

SA JENA T'RI është projekti më i ri nga GENT FATALI, i cili pas disa suksese që pati me, RAKIA, eX, BALERINA, FISHEKZJARRE si dhe...

Capital T – Uzi

Uzi është emri i projektit të fundit nga mixtape WINTER IS HERE, tani mund ta gjeni komplet mixtape-in në YouTube në kanalin TRUEKAPO. Reperi nuk do të...

Social Media

21,189FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit