Capital T – Gang ft. Don Phenom & Vinz

Capital T lanson projketin më të pritur nga mixtape WINTER IS HERE në bashkëpunim me Don Phenom dhe Vinz. Ky projket është përfolur se do...
video

BLAKE – Kceni

video

A Loc – Uncut RAW (feat. Dado & Ummet)

Shkupianët përsëri kan bashkuar forcat e tyre që të tregojn se nuk ka vdek repi në Shkup, bëhet fjala për reperat A Loc, Dado,...
video

Mc Kresha & Lyrical Son – Spo ma nin

Mc Kresha & Lyrical Son - Spo ma nin nga albumi "Rapsodët n'Rap t'Sotit"

Dj Dagz & Dj PM feat. Genc Prelvukaj – Unstoppable

Genc Prelvukaj ka sjell një tjetër bashkpunim me DJ DAGZ dhe DJ PM,ku njëkohësisht DJ DAGZ është dj official i reperit. Producimin dhe tekstin...

Bim Bimma paralajmëron albumin e ri “RRAJT”

Bim Bimma në një intervis tregon se në verë të viti të ardhshëm do të publikoj albumin e ri "BIMA" i cili ka 30...
video

Ghetto Geasy – Berlusconi

    Ghetto Geasy ka publikuar projektin e ri "Berlusconi"

Stresi – Mos U Dorzo

Social Media

20,811FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit