video

Mr. PM – Sje Normal

Artist: Mr. PM Song: Sje Normal Text: DREN "Gawd Producer" Music: SANZARU Produced by: DREN "Gawd Producer" Video by: VSM Record Label: Blloku Par Entertainment
video

2po2 – HIPOKRIT (feat. Elinel)

Vjen edhe bashkëpunimi i parë mes rep-artistave Besnik Canolli "2po2" dhe Granit Bajraktari "Elinel", muzika e këngës është punuar nga Mixey dhe Granit Derguti nga AuthenticEnt,...
video

Mc Kresha & Lyrical Son – Spo ma nin

Mc Kresha & Lyrical Son - Spo ma nin nga albumi "Rapsodët n'Rap t'Sotit"

Social Media

20,888FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit