video

Genc Prelvukaj feat Lyrical Son – A tmerr malli

Genc Prelvukaj dhe Festim Arifi sjellin projektin më të ri "A TMERR MALLI" muzika është producuar nga Genci.
video

2po2 – Kryt Nalt ft. UniKKatiL

2po2 lanson video klipin e kanges "Kryt Nalt" ft. Unikkatil. 

ELINEL – Funeral

Pas SA JENA T'RI FUNERAL është emri i projektit të ri nga ELINEL, i e cila që nga emri i këngës kuptohet që është shumë më ndryshe....

NiiL B ft Jetmir – 0%

Pas SILENCE, NiiL B vjen në bashkpunim me repartistin JETMIR me projektin 0% tekstin e kan shkruar vetë repët, producimin e ka bërë Flow Music...
video

2po2 ft. Ermal Fejzullahu – Palaco

Music, Mix & Mastered By Mixey Authentic Entertainment Text: 2po2 Video: Max Production
video

Era Istrefi – Bonbon

Era Istrefi publikon video klipin me tri "Bonbon". Muzika esht producuar nga BigBang, kurse video esht realizuar nga ENTERMEDIA.
video

NEC – Veq llaf

NEC ka lansuar videoklipin "VEQ LLAF", ku tekstin dhe miksimin e ka kryer vet reperi, kurse video eshte kryer nga Andi Dautaj

F Tim – EPISODA

F Tim rikthehet pas një pauze të gjatë me projektin EPISODA artisti ka vendosur ta sjell me videoklip, F Tim është antar i labelit TBA The Bloody...

Social Media

21,189FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit