video

Ledri – SRMN

Producuar nga: BigBang Mix & Master: REDBOX Entertainment Music Video: Entermedia

Gjiko ft. Lumi B, Ledri Vula – Shtrejt

Gjiko sjell edhe 1 video clip, ksaj radhe me Lumi B & Ledri Vula. #Shtrejt https://www.youtube.com/watch?v=sH8L4i_CP7U

LEDRI VULA – I VOGEL

I VOGEL është emri i projektit të ri nga Ledri Vula, ky projekt është paralajmruar ditë më parë, teksti përshkruan jetën e reperit ndër vite dhe...

NiiL B – Silence

Niil B sjell projektin e ri SILENCE, tekstin e ka shkruar vetë reperi, producimin e ka bërë Flow Music kurse për videoklipin është përkujdesur...
video

2po2 ft. Capital T – Kujt pi kallxon

2po2 dhe Capital T kanë publikuar projektin e ri "KUJT PI KALLXON" Music - B.O Beatz & Ditty Beatz, Text 2po2 & Capital T, Mix...

Buta – Fakt

Buta vjen me Fakte. Producuar nga Cla$$ic, videoshot nga Kris Alimeri, edited nga Arian Dalladaku, dhe mix and mastered nga Albion Bislimi. https://youtu.be/J4IwJi4dCok  
video

A Loc – Uncut RAW (feat. Dado & Ummet)

Shkupianët përsëri kan bashkuar forcat e tyre që të tregojn se nuk ka vdek repi në Shkup, bëhet fjala për reperat A Loc, Dado,...

Social Media

21,574FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit