video

Ledri Vula – Kings

video

Capital T – Hitman

video

ELINEL – DREAM

video

NEC – Veq llaf

NEC ka lansuar videoklipin "VEQ LLAF", ku tekstin dhe miksimin e ka kryer vet reperi, kurse video eshte kryer nga Andi Dautaj
video

Lyrical Son – Hey Hey Hey

Lyrical Son ashtu siç kishe paralajmeruar ka publikuar videoklipin me te ri "HEY HEY HEY", ku tekstin dhe muziken e ka bere vete reperi,...
video

Era Istrefi – Bonbon

Era Istrefi publikon video klipin me tri "Bonbon". Muzika esht producuar nga BigBang, kurse video esht realizuar nga ENTERMEDIA.
video

BimBimma – Bang Bang ft. Strike

BimBimma publikon video t'ri t'kanges Bang Bang e cila esht bashkpunim me vet producentin Strike.

Social Media

20,768FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit