Genc Prelvukaj – Dimër

DIMËR është emri i projektit nga Genc Prelvukaj, kënga është shkruar dhe komponuar nga vetë artisti, ndërsa është masterizuar nga Bergin Demaj. Videoklipi ështe gjiruar në Plavës,...
video

Lumi B – Kele

Lumi B sjell videon, KELE producuar nga Big Bang (REDBOX Entertainment).  

NiiL B ft Jetmir – 0%

Pas SILENCE, NiiL B vjen në bashkpunim me repartistin JETMIR me projektin 0% tekstin e kan shkruar vetë repët, producimin e ka bërë Flow Music...

Social Media

20,888FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit