video

Capital T – 100

Trim Ademi "Capital T" pas projektit të suksesshëm "LEJLA" rikthehet solo me "100" ku tekstin e ka shkruar vetë këngëtari, muzika është punuar nga Granit Derguti dhe...
video

2TON – Prej asaj nate

Pas suksesit të "DIQKA TJETER" rikthehet përsëri me një solo projekt është fjala për "PREJ ASAJ NATE", muzika dhe instrumentali është punuar nga Cruel...
video

Samanta – Si Ai

Social Media

20,888FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit