Gent Fatali – Sa jena t’ri

SA JENA T'RI është projekti më i ri nga GENT FATALI, i cili pas disa suksese që pati me, RAKIA, eX, BALERINA, FISHEKZJARRE si dhe...

Arday ft. Nasty D – Tripi

Tripi është projekti më i ri nga ARDAY dhe NASTY D që është remake nga Farruko, Bad Bunny, Rvssian - Krippy Kush Të cilët artistët janë...

Noizy – Gjuha e kampionit

GJUHA E KAMPIONIT është projketi më i ri nga NOIZY që e ka shoqëruar me videoklip, pas disa hiteve që pati vitin e kaluar...

Agon Amiga – Pi du krejt

Pas sukseseve që pati në projektet PRONTO, dhe SHIH TI KISHE, Agon Amiga nuk u ndal, ai solli një tjetër projekt PI DU KREJT,...

BENNVS feat. RETNO – JAJA

Si duket rap-i në Tetovë është duke u rikthyer aty ku duhet të jetë, pas disa rap-artistave që kanë pasur sukses në këto vitet...

Unittick Ft. D.u.d.A. – LDN2GL

Pas një pauze të shkurtë reperi nga Gjilani DUDA rikthehet në bashkëpunim me reperin nga Londra UNITTICK me projketin LDN2GL (London 2 Gilan). Duda...

Capital T – YOKO ONO (ft. Granit Derguti)

Pas shumë sukseseve që pati në vitin 2017 Trim Ademi i njohur si CapitalT vitin 2018 e filloi mjaft aktiv ku me 1 janar...

NiiL B – Silence

Niil B sjell projektin e ri SILENCE, tekstin e ka shkruar vetë reperi, producimin e ka bërë Flow Music kurse për videoklipin është përkujdesur...

Dj Dagz & Dj PM feat. Genc Prelvukaj – Unstoppable

Genc Prelvukaj ka sjell një tjetër bashkpunim me DJ DAGZ dhe DJ PM,ku njëkohësisht DJ DAGZ është dj official i reperit. Producimin dhe tekstin...

BeTru x MR.PM x PureV x Mottz – Loja Ndryshoj

Reperat shqipëtar nga Amerika janë bashkuar për të sjell një tjetër projekt, regjia e klipit është kryer nga Remy Ucar, kurse për videon është përkujdesur "HyphenMedia". Ky...

Social Media

20,768FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit