video

2TON – Prej asaj nate

Pas suksesit të "DIQKA TJETER" rikthehet përsëri me një solo projekt është fjala për "PREJ ASAJ NATE", muzika dhe instrumentali është punuar nga Cruel...
video

Capital T – Hitman

Arday ft. Nasty D – Tripi

Tripi është projekti më i ri nga ARDAY dhe NASTY D që është remake nga Farruko, Bad Bunny, Rvssian - Krippy Kush Të cilët artistët janë...

Noizy – Gjuha e kampionit

GJUHA E KAMPIONIT është projketi më i ri nga NOIZY që e ka shoqëruar me videoklip, pas disa hiteve që pati vitin e kaluar...

G4SHI – 1134

Reperi Shqiptar nga Kosova G4shi (Gashi), lindur ne Afrikë qe tash'm jeton ne Brooklyn, New York publikon kangen e radhes 1134. G4shi reprezanton ngjyrat...
video

2po2 – Kryt Nalt ft. UniKKatiL

2po2 lanson video klipin e kanges "Kryt Nalt" ft. Unikkatil. 

Gjiko ft. Lumi B, Ledri Vula – Shtrejt

Gjiko sjell edhe 1 video clip, ksaj radhe me Lumi B & Ledri Vula. #Shtrejt https://www.youtube.com/watch?v=sH8L4i_CP7U

Social Media

21,189FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit