BENNVS feat. RETNO – JAJA

Si duket rap-i në Tetovë është duke u rikthyer aty ku duhet të jetë, pas disa rap-artistave që kanë pasur sukses në këto vitet...

2TON – 100 T’MIRA

100 T'MIRA është projekti i ri na 2TON, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip, muaj më parë artisti solli 2 projekte MERCEDES-BMW dhe MA KA THY në...
video

Ghetto Geasy – Berlusconi

    Ghetto Geasy ka publikuar projektin e ri "Berlusconi"
video

Butrint Imeri – Veç për mu

Butrint Imeri vjen me "Veç për mu"
video

NEC – NATEN VONE

video

Dhurata Dora & Dj Geek – AYO

Dhurata Dora rikthehet në bashkëpunim me DJGEEK "AYO"
video

Kobra – Shah

Sadik Gjokaj "Kobra" pas albumit "RRUGES", rikthehet solo me "Shah".
video

Majk – Fund

MR. PM x BETRU – MA I MIRI

Pas projektit LOJA NDRYSHOJ që sollën muaj më parë BETRU dhe MR.PM sjellin një tjetër projekt MA I MIRI është emri i projektit të ri. Dy reperët nga...

Social Media

21,189FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit