video

Mr. PM – Sje Normal

Artist: Mr. PM Song: Sje Normal Text: DREN "Gawd Producer" Music: SANZARU Produced by: DREN "Gawd Producer" Video by: VSM Record Label: Blloku Par Entertainment
video

2po2 ft. Ermal Fejzullahu – Palaco

Music, Mix & Mastered By Mixey Authentic Entertainment Text: 2po2 Video: Max Production
video

BimBimma – Bang Bang ft. Strike

BimBimma publikon video t'ri t'kanges Bang Bang e cila esht bashkpunim me vet producentin Strike.

F Tim – EPISODA

F Tim rikthehet pas një pauze të gjatë me projektin EPISODA artisti ka vendosur ta sjell me videoklip, F Tim është antar i labelit TBA The Bloody...
video

Enisa – Burn This Bridge

Fero – Gang Gang

Fero lanson projektin GANG GANG një ndër më të përfolurit gjatë muajve të fundit, reperi pati shumë suksese edhe me projektet BAKSHISH dhe A PE DIN QYSH...

ELINEL – Funeral

Pas SA JENA T'RI FUNERAL është emri i projektit të ri nga ELINEL, i e cila që nga emri i këngës kuptohet që është shumë më ndryshe....

Social Media

20,811FansLike
3,922FollowersFollow
2SubscribersSubscribe

10 Video-spotet e Fundit